Nilüfer Kombi Servisi

Kombi Teknik Servisi

Günümüzde en yaygın kullanılan ısınma yöntemi kombili sistemlerdir. Bursa Nilüfer'de kombi teknik servisi hizmetleri veren firmamız kombi arızalarının onarımını, montajı ve bakımını talepleriniz ile gerçekleştirmektedir.

Nilüfer Kombi Servisi

Kombi Tamiri & Bakımı

Tüm kombi markaları ve kombi modellerinin tamiri için bizlere ulaşabilir taleplerinizi iletebilirsiniz. Müşterilerimizin gereksiz masraftan kurtulmaları için uygun fiyatlı kombi tamiri ve bakım işleri yapmaktayız. En Uygun çözüm yolunu sizlere sunarak doğru servis hizmeti verebilmek amacındayız.

Servis Garantisi

Tamirini yaptığımız kombilerde tamiri yapılan kombi parçaları veya kombi kartları na müdahale süresini takiben 60 gün içerisinde aynı kombi parçaları / kombi kartların da oluşacak sorunlara ücretsiz müdahale etmekteyiz. İhtiyacınız olan kombilerin kaliteli ve doğru seçimi konusunda bizlerden destek alabilirsiniz.

Kombi Bakımı

Evinizde ya da işyerinizde kullandığınız kombilerin yıllık bakımlarının yapılması ve takip edilmesini sağlayarak aşırı enerji tüketimi ve ısınma sorunları gibi problemleri ortadan kaldırabiliriz. Bakımı yapılan kombilerde konfor sağlanırken bakım yapılmayan kombilerde ise ısınma ve arızalarla sık sık karşılaşabilmekteyiz.

Verimli Kombi Kullanımı

Aşırı enerji tüketimi oluşan evlerde başlıca sebepler arasında kombiler gelmektedir. Yanlış kullanılan kombili sistemlerde bu durum hem cebinize hem de ısınma problerine yol açmaktadır. Odalarınızda kullandığınız oda termastatlarından, termostatlı vanalara kadar birçok ayrıntıyı sizler için düşünerek dayanıklı ve ekonomik yollarla sorunlarınızı çözebiliriz.

7/24 Teknik Servis0539 427 32 44

Teknik Servis Hizmetlerimiz

  • Klima Teknik Servisi
  • Kombi Teknik Servisi
  • Beyaz Eşya Teknik Servisi
  • Doğal Gaz Sobası Servisi
  • Ankastre Teknik Servisi
  • Kombi Petek Bakımı
  • Kombi Petek Temizliği