Nilüfer Klima Servisi

Klima Teknik Servisi

Klima montaj, de montaj, bakım ve arızalarında, evinizden yada iş yerinizden taşınırken klimanız güvende. Nilüfer klima teknik servisi olarak klimalarınızın gerekli bakım, onarım, montaj, taşıma ve tamiri gibi konularda anahtar teslimi hızlı ve güvenilir servis hizmeti vermeyi amaçlamaktayız.

Yoğun olarak Bursa Nilüfer bölgesinde faaliyet gösteren firmamız Bursa'nın birçok ilçesinde müşteri portföyüne sahip ve faaliyetlerine bu ilçelerde de devam etmektedir.

Bursa Nilüfer Klima Servisi

Klima Tamiri

Her marka ve modelde klimanızın tamiri için bizlere ulaşabilirsiniz. Amacımız, günümüz ekonomik durumunu göz önünde bulundurarak müşterilerimize Ekonomik Klima Tamiri yapmaktır. Uygun çözümleri sizlerle paylaşarak uzun ömürlü doğru servis hizmeti verebilmektir.

Servis Garantisi

Onarımını yaptığımız klimalarda değişimi yapılan parça veya ünitenin tarafımızca müdahale edilmiş ise 60 gün içerisinde aynı parçalar ya da ünitelerde oluşacak sorunlara ücretsiz müdahale etmekteyiz. Uzun yıllar içerisinde edindiğimiz deneyim sayesinde kaliteli ve doğru ürün seçimi konusunda bizlerden destek alabilirsiniz.

Klima Bakımı

Evlerinizde, işyerinizde kullandığınız AC iklimlendirme ( Klima ) ünitelerinizin yıllık bakımlarını düzenli şekilde yapılması ve takip edilmesi konusunda sizleri bilgilendirerek taleplerinizi gerçekleştirmekteyiz. Bakımı yapılan cihazlarda uzun ömürlü kullanım sağlanırken Klima Bakımı yapılmayan ünitelerde ciddi hasarlara sebep olabilmektedir.

"Ekonomik" & "Az Elektrik Tüketimi" Klima Kullanımı

Kullandığınız iç ve dış ortam ünitelerinde bakımlarının zamanında yapılması elektrik enerji tüketimini azaltır. Bunun sayesinde hem oluşabilecek sorunları hem de sarfiyat tasarrufu sağlayarak doğru ekonomi yapmış olursunuz. Bakım anlaşmalarında tanıdığımız müşterilerimize düşük maliyetlerle servis hizmeti vermekteyiz.

7/24 Teknik Servis0539 427 32 44

Teknik Servis Hizmetlerimiz

  • Klima Teknik Servisi
  • Kombi Teknik Servisi
  • Beyaz Eşya Teknik Servisi
  • Doğal Gaz Sobası Servisi
  • Ankastre Teknik Servisi
  • Kombi Petek Bakımı
  • Kombi Petek Temizliği